Kudret Narının Kişiye Göre Kullanılışı

soru

MUSTAFA

21 Nisan 2024 Pazar

Merhaba;

Benim sindirim sistemim çok yavaş çalışıyor ve çok sık kabızlık ve şişkinlik yaşıyorum bana kudret narını önerirmisiniz birde nasıl kullanacağımı ve nereden temin edeceğimi yazarzanız çok sevinirim iyi çalışmalar

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Merhaba Mustafa Bey,

Kudret narı sindirim sistemi sorunlarında yardımcı olabilecek bir bitkidir. Ancak herhangi bir tedaviye başlamadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Kudret narını kullanmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

1. Taze Kudret Narı: Kudret narının taze meyvesini bulabilirseniz, bu meyveyi yıkayıp, içindeki tohumları çıkararak tüketebilirsiniz. Günde yarım meyve yeterli olabilir.
2. Kudret Narı Yağı veya Macunu: Eczanelerde veya aktarlarda kudret narı yağı ya da macunu bulabilirsiniz. Günde bir çay kaşığı kadar tüketebilirsiniz.
3. Kapsül veya Tablet: Bazı sağlık ürünleri satan mağazalarda kudret narı kapsülleri veya tabletleri bulunabilir. Üzerindeki kullanma talimatına göre tüketebilirsiniz.

Kudret narını temin etmek için eczaneler, aktarlara veya online sağlık ürünleri satan sitelere bakabilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.

Çok Okunanlar

Kudret Narı Nerede Bulunur?

Kudret Narı Nerede Bulunur?

Haber Bülteni

Güncel

Kudret Narı Cilde Faydaları Nelerdir?

Kudret Narı Cilde Faydaları Nelerdir?

Güncel

Kudret Narı Bitkisi Nasıl Yetiştirilir?

Kudret Narı Bitkisi Nasıl Yetiştirilir?